Oferujemy nowoczesne usługi - obróbka skrawaniem CNC, toczenie, frezowanie

radmot
radmot

RADMOT to firma, której specjalnością są nowoczesne technologie obróbki metali CNC. W naszych kompetencjach znajduje się frezowanie CNC, toczenie CNC, gwintowanie i wiercenie. Jesteśmy jednym z najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw na rynku polskim działających w specyficznej branży jaką jest obróbka skrawaniem CNC. Nasi partnerzy to głównie kontrahenci prowadzący swój biznes na terenie Unii Europejskiej. Doświadczenie zbierane już od 1984 roku pozwala nam na funkcjonowanie w obrębie przemysłu elektrotechnicznego, motoryzacyjnego, maszynowego oraz optycznego.

Stawiamy na współpracę z klientem już w trakcie projektowania koncepcji obróbki i dbamy o nią aż do momentu ostatecznego wdrożenia konkretnego projektu. Pozwala to na pełne wykorzystanie naszego potencjału technologicznego, produkcyjnego i ludzkiego. Dzięki temu jesteśmy w stanie osiągać regularny wzrost wydajności oraz systematycznie redukować koszty toczenia i frezowania CNC czy innych prac z dziedziny obróbki metali CNC.

Kompleksowa i otwarta współpraca z naszymi partnerami biznesowymi bazuje przede wszystkim na zastosowaniu nowoczesnego oprogramowania komputerowego CAD/CAM, które wspomaga procesy produkcyjne, innowacyjnym parku maszynowym oraz profesjonalnej i kompetentnej kadrze.

© Copyright 2012. Radmot, 26-660 Jedlińsk, Wola Gutowska 33E. Wszelkie prawa zastrzeżone.