fbpx

DOSTARCZAMY

Jesteśmy uniwersalni i otwarci na różnorodne potrzeby naszych klientów. Realizujemy zlecenia dla firm wielu branż, m.in. automotive, szeroko pojętego przemysłu maszynowego. Produkujemy części dla urządzeń hydraulicznych, pneumatycznych, dla branży automatyki, medycznej oraz innych, które potrzebują detali toczonych czy frezowanych. Nasze mocne strony wykorzystujemy w wielu obszarach, świadcząc w ich obrębie wysokiej jakości usługi.

Nasze atuty:

  • Doświadczenie. Wieloletnie i wszechstronne.
  • Wysoka jakość. Jesteśmy precyzyjni i staranni. Znamy się na rzeczy.
  • Wsparcie doradcze i konstruktorskie. W procesie realizacji projektów nieustannie trzymamy rękę na pulsie, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, słuchamy go i wdrażamy w życie jego pomysły.
  • Silna baza poddostawców. Wiele lat w branży pozwoliło nam stworzyć szeroką bazę sprawdzonych współpracowników.  
  • Park maszynowy o szerokim spektrum możliwości. Posiadamy wiele nowoczesnych, wszechstronnych maszyn.
  • Montaż. Zapewniamy montaż części, podzespołów oraz grup elementów.

Nasze podejście:

Lubimy wyzwania. Szukamy projektów, przy których możemy wykorzystać nasze doświadczenie. W pełni się w nie angażujemy i spełniamy wysokie wymagania klienta. Chętnie podejmujemy się prac koncepcyjnych, optymalizujemy proces i angażujemy poddostawców, którzy wspólnie z nami będą mogli wyprodukować produkty najwyższej klasy i jakości.

Obróbka skrawaniem CNC dla wielu branż

Produkujemy elementy metalowe dbając o najwyższą precyzję wykonania.

przemysł samochodowy - automotive

Automotive
IATF 16949:2016

przemysł maszynowy

Przemysł
maszynowy

przemysł optyczny, elektrotechniczny

Przemysł optyczny
i elektryczno-techniczny

automatyka, robotyka

Automatyka
i robotyka

hydraulika, pneumatyka

Hydraulika
i pneumatyka

obróbka skrawaniem CNC
- czytaj więcej »

Zaufali nam

RADMOT obróbka cnc
RADMOT obróbka cnc
RADMOT obróbka cnc
RADMOT obróbka cnc
RADMOT obróbka cnc
RADMOT obróbka cnc

Od lat prowadzimy seryjną produkcję dla przemysłu motoryzacyjnego. Zapewniamy toczenie i frezowanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, starannie i kompleksowo. Projekty wdrażamy według obowiązujących standardów  AIAG i VDA obejmujących PPAP, FMEA. Nasze ilości produkcyjne: powyżej 100.000 sztuk na rok/referencję.

DALEJ »

Dla przemysłu optycznego i elektrotechnicznego produkujemy detale charakteryzujące się wąskimi tolerancjami, wysokimi wymaganiami estetycznymi, a także wysokim poziomem skomplikowania i geometrii detali.

DALEJ »

Dostarczamy detale toczone i frezowane według wymagań i rysunku klienta. Obrabiamy aluminium oraz stal, również wysokogatunkową, nierdzewną, trudnoobrabialną, a także tworzywa sztuczne. Zapewniamy anodowanie, hartowanie, cynkowanie, malowanie i inne wymagane obróbki powierzchniowe. Kompleksowo i z zachowaniem ekonomicznych korzyści.

DALEJ »

Dla firm dostarczających układy pneumatyczne i hydrauliczne z powodzeniem produkujemy detale o wysokim poziomie skomplikowania i geometrii, wąskich tolerancjach oraz wysokich wymogach jakościowych.

DALEJ »

Jesteśmy uniwersalni i otwarci na różnorodne potrzeby naszych klientów. Realizujemy zlecenia dla firm wielu branż, m.in. medycznej i rekreacyjnej oraz innych, które potrzebują detali toczonych czy frezowanych.

Nasze mocne strony wykorzystujemy na wielu obszarach, świadcząc w ich obrębie wysokiej jakości usługi.

DALEJ »

Toczenie CNC

Obróbka skrawaniem CNC na nowoczesnych,
zautomatyzowanych tokarkach.

RADMOT - zapytania ofertowe

Wyślij zapytanie

Frezowanie CNC

Obróbka skrawaniem CNC na nowoczesnych
centrach frezarskich.