fbpx

PRZEMYSŁ MASZYNOWY

Produkujemy części toczone i frezowane według wymagań i rysunku klienta. Obrabiamy większość materiałów, m.in. aluminium czy stal, również wysokogatunkową, nierdzewną, trudnoobrabialną, a także tworzywa sztuczne. 

Zapewniamy anodowanie, hartowanie, cynkowanie, malowanie i inne wymagane obróbki powierzchniowe. Kompleksowo i zachowaniem najwyższej staranności i dbałości o każdy szczegół. 

Oferujemy:

  • Doświadczenie. Z firmami z przemysłu maszynowego współpracujemy od początku naszej działalności. Znamy i rozumiemy specyfikę rynku. 
  • Wsparcie. Nasz dział konstruktorski wspomaga klientów w optymalizowaniu konstrukcji zamawianych części i podzespołów, w celu podniesienia ich funkcjonalności i redukcji kosztów.
  • Montaż. Zapewniamy montaż części, podzespołów oraz grup elementów.
  • Jakość. Nasz wykwalifikowany zespół i specjalistyczny sprzęt pozwalają na gruntowną weryfikację jakości wykonanych produktów, tak aby po dostarczeniu ich klientowi, mogły trafić bezpośrednio na montaż.

Nasze podejście:

Staranność. Każdy projekt staramy się realizować najlepiej, jak potrafimy. Dlatego po wstępnym rozpoznaniu detali przydzielamy je do technologa o największym doświadczeniu w tej dziedzinie, a obróbkę realizujemy na starannie dobranych do tego procesu maszynach CNC.

Precyzja i wysoka ekonomiczność. W wielu przypadkach korzystamy z pomocy specjalistów od narzędzi lub systemów mocowań, aby precyzyjnie zdefiniować technologię obróbki. Dzięki temu jakość produktu jest wysoka przy jednoczesnym zachowaniu dobrej ekonomiczności całego projektu.

Kompleksowość. Jeżeli zlecenie tego wymaga, spośród naszej sprawdzonej bazy współpracowników, dobieramy najodpowiedniejszego kooperanta do wykonania np. obróbki powierzchniowej.

Przykłady realizacji:

  • Wdrożenie ponad 70 detali w ciągu 2 miesięcy dla klienta z branży automatyzacji. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz elastycznemu i bogatemu parkowi maszynowemu szybko wdrożyliśmy duży pakiet detali.

Produkcja detali do pomp wysokiego ciśnienia. Do obróbki trudno obrabialnych stali wykorzystaliśmy nasze najmocniejsze centra obróbcze oraz wieloletnie doświadczenie. Sprawą kluczową był dobór właściwych narzędzi, które zapewniły stabilność procesu i jego wysoką ekonomiczność.

Zapraszamy do współpracy!

Obróbka skrawaniem CNC dla wielu branż

Produkujemy elementy metalowe dbając o najwyższą precyzję wykonania.

przemysł samochodowy - automotive

Automotive
IATF 16949:2016

przemysł maszynowy

Przemysł
maszynowy

przemysł optyczny, elektrotechniczny

Przemysł optyczny
i elektryczno-techniczny

automatyka, robotyka

Automatyka
i robotyka

hydraulika, pneumatyka

Hydraulika
i pneumatyka

obróbka skrawaniem CNC
- czytaj więcej »