fbpx

Operator maszyn CNC
z doświadczeniem

Miejsce pracy :  Wola Gutowska, Jedlińsk

Jakie będą Twoje zadania

    • Przygotowanie obrabiarki CNC do produkcji części w oparciu o dokumentację technologiczną,
    • Produkowanie części zgodnie z rysunkiem technicznym,
    • Kontrola jakości wykonanego wyrobu i weryfikacja jego zgodności.

Dołączając do nas zyskasz

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) oraz korzystne warunki pracy,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i stałego rozwoju,
    • Profesjonalne szkolenia oraz wsparcie naszych pracowników,
    • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + 20% premii regulaminowej,
    • Dodatki za pracę w nadgodzinach oraz za pracę w godzinach nocnych,
    • Pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, dofinansowanie do nauki języków obcych, firmowe imprezy i prezenty, parking),
    • Płatny system poleceń pracowniczych,
    • Nowoczesne zaplecze technologiczne i pracę na najnowocześniejszym parku maszynowym,
    • Przyjazną i rodzinną atmosferę oraz zgrany i doświadczony zespół.

Czego od Ciebie oczekujemy

    • Samodzielnej obsługi frezarki CNC z jednym z systemów sterowania: Heidenhain, Sinumerik lub Fanuc,
    • Samodzielnej obsługi tokarki CNC z jednym z systemów sterowania: Sinumerik lub Fanuc,
    • Dobrej znajomości rysunku technicznego,
    • Dobrej znajomości narzędzi pomiarowych i skrawających,
    • Doświadczenia minimum 2 lata,
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (1/2/3).

Dołącz do nas!

Wyślij swoje CV klikając poniższy przycisk APLIKUJ